Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua
Інструкція з розведення черв'яка
В умовах саду, дачі, особистого підсобного господарства

Маточне поголів'я хробака Дендробена Венета

Черв'як Дендробена Венета (Dendrobena Veneta,Eisenia Hortensis)

Виробництво цього виду дощового черв'яка вважається у заводчиків найбільш перспективним, оскільки Дендробена черв'як не з дешевих, маса Дендробени Венети сягає двох з половиною грам (буває і більше), а довжина до дванадцяти сантиметрів!

На відміну від технологічних хробаків, Дендробена Венета переміщається від корму на значні відстані, виповзає з коробок і ящиків, що необхідно враховувати при її утриманні і розведенні.

При правильному догляді та додержанні елементарних правил утримання, Дендробена Венета може прожити десять-дванадцять років, мирно уживається в одному місці з технологічним хробаком.

Вигода від розведення хробака Дендробена очевидна, оскільки його використовують не тільки для отримання біогумусу, але й рибалки дуже охоче купують цей вид для улову великої і середньої риби. Після насаджування на гачок він може жити до десяти годин.

Висока ціна цих черв'яків обумовлена в першу чергу складністю розведення. У рік від одного хробака можна отримати близько сотні особин потомства, що говорить про не дуже високу плодючість виду, і це ще один фактор на користь високої ціни. Легко розводиться на вулиці, добре переносить зиму.

Черв'яку для інтенсивного розмноження необхідна постійна вологість не менше 80% і температура 15-20 градусів, і хоч черв'як з легкістю переносить перепади від 0 до +30 градусів, але розмножується саме в діапазоні 15-20 вище нуля. Розмножується даний вид коконами, які починає відкладати приблизно через 3 місяці після появи на світ. Після придбання племінних особин найкращим середовищем існування для них може стати субстрат гною ВРХ або торф. Нічим не відрізняється від субстрату технологічних хробаків.

Купуйте черв'яків Дендробена у виробника – компанія Біо Плюс

Відправляємо маточне поголів'я або генетично стійка сімь'я для заселення в кількості гарантовано! не менше 1200 особин.

дорослі черв'яки 5-15%;

мальки 60-80%;

кокони 5-15%.

 


                                         Увага! АКЦІЯ оптовим покупцям                                          від компанії "БіоПлюс"!
При купівлі більше 2 сімей знижка до 30% + безкоштовна відеоконсультація
Встигніть зробити вигідну покупку для Вашого господарства !!!
 

Спеціальна пропозиція:ЧЕРВЯКИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ! Для магазинів співробітництво на постійній основі.ТЕЛЕФОНУЙТЕ !                                            Доставка КОКОНІВ хробаків за кордон - НЕДОРОГО !