Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua
Інструкція з розведення черв'яка
В умовах саду, дачі, особистого підсобного господарства

Червоний каліфорнійський черв'як: купити просто!

Знамениті червоні каліфорнійські черв'яки (або червоний гібрид) були запатентовані американським лікарем Барретом в 1959 році. Червоний каліфорнійський черв'як відрізняється від інших видів здатністю переробляти всі види органіки (пташиний послід, свинячий гній, гній великої рогатої худоби, солома, харчові та побутові відходи, що містять папір, наліт міських споруд, листя дерев), а також дуже високою плодючістю (більш ніж в 100 разів) і довгожительством (в 4 рази довше, в порівнянні з “дикунами”).

Тривалість життя каліфорнійських черв'яків – 16 років і більше. За два місяці популяція каліфорнійських черв'яків з 30-50 тис. особин (біомаса близько 4 кг/кв.м) здатна переробляти на кожному квадратному метрі 300-400 кг підстилкового гною. В результаті переробки виходить високоефективне органічне добриво – біогумус, купити який також можна на нашому сайті. А результатом застосування переробленої хробаками землі стає різке збільшення врожайності овочевих культур і поліпшення їх смакових якостей.

Відправляємо маточне поголів'я або генетично стійку сім'ю для заселення, яка налічує гарантовано! не менше 1500 штук особин.

Маточне поголів'я каліфорнійських черв'яків складається з:

Як купити червоних каліфорнійських черв'яків в Україні

Відправляємо Червоного каліфорнійського хробака по Україні в будь-який регіон транспортними компаніями Нова Почта та “Інтайм” упакованого в картонному ящику. Транспортування переносить добре. При відправці маточного поголів'я “каліфорнійські черв'яки” – запас корму на 2 тижні. Опт обмовляється окремо по телефону. Якщо Ви вирішите купити хробаків, то куплена восени сім'я, перезимувавши в підвалі, до весни збільшиться більш ніж у 10 разів !!!


                                       Увага! АКЦІЯ оптовим покупцям                                           від компанії "БіоПлюс"!
При покупці більше 2 сімей знижки до 30%+безкоштовна відеоконсультація
Встигніть зробити вигідну покупку для Вашого господарства !!!
 

Спеціальна пропозиція: ЧЕРВЯКИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ! Для магазинів співробітництво на постійній основі.ТЕЛЕФОНУЙТЕ !                                            Доставка КОКОНІВ хробаків за кордон - НЕДОРОГО !

Купити каліфорнійських хробаків для розведення в Україні по цінам від виробника

Червоні каліфорнійські черв'яки вигідно відрізняються від своїх “диких” побратимів, а саме:

Це робить його утримання зручним і вигідним. А результатом життєдіяльності червоного каліфорнійського хробака є біогумус, внесення якого в ґрунт підвищує його родючість, покращує структуру і водно-фізичні властивості. Такі зміни позитивно впливають на врожайність і такі характеристики овочевих культур, як якість (зовнішній вигляд, смак, колір, аромат) та тривалість зберігання.

Червоний каліфорнійський черв'як, продажем якого ми займаємося, відмінно працює як в спеціально обладнаній ємності, так і “на волі”. Але варто пам'ятати, що зимувати він повинен обов'язково в теплі.

Купити каліфорнійські черв'яки означає забезпечити себе безпечним і безкоштовним добривом, а враховуючи їх плодючість і продуктивність, – то і вигідним домашнім бізнесом.

.