- Кокони Старателя купити в Україні ціна | БіоПлюс
Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua
Інструкція з розведення черв'яка
В умовах саду, дачі, особистого підсобного господарства

Кокони Старателя

 

 

Кокон є овальною пружною капсулою і нагадує за формою лимон. Забарвлення світло-жовте у щойновідкладених, і коричневе у дозріваючих. Діаметр їх від 2 до 4 мм. У кожному коконі, залежно від умов утримання культури, може розвиватися від 3 до 10 черв'ячків. Черв'ячки, що вилупилися, мають довжину 1 мм, а до 6-7-денного віку підростають до 4-7 мм. Вони тонкі як нитки і відрізняються наявністю чітко вираженої червоної спинної судини. Після виходу з кокона вони починають харчуватися.

Фізичні розміри коконів складають 1-2 мм в діаметрі, тому в одній сірниковій коробці їх кількість може становити близько 600 шт. Середній вихід з кокона 5 шт. черв'яків, тобто це 3000 хробаків, які з першого укусу будуть харчуватися Вашим кормом, до якого і звикати не треба, вони в ньому народжуються, і це є важливим та основним достоїнством розведення хробака в новому субстраті. Їх розселити спочатку досить на 2-х квадратних метрах. А через три місяці переселити на 10 квадратних метрів. До кінця року Ви вийдете на розмір вермігосподарства “середньої руки”.

Для коконів хробака мінімальна партія для замовлення 1000 шт. Перевагою придбання коконів є відсутність проблем транспортування на дуже далекі відстані, особливо в  в жарку та холодну пору року. За рахунок мінімального об'єму і ваги в рази зменшується вартість транспортування Здійснюємо транспортування коконів хробаків за кордон - НЕДОРОГО!

Купити кокони черв'яків у виробника – компанія Біо Плюс

ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ НА КОКОНИ ХРОБАКА !!!

Кокони червоного каліфорнійського хробака за 1000 штук 600грн.

 

Кокони хробака Старатель за 1000 штук 600 грн.

 

Кокони хробака Дендробена Венета за 1000 штук 500 грн.