Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua

Інструкція з розведення хробака в домашніх умовах

Для риболовлі використовують як технологічних хробаків, так і особливо цінного хробака - Дентробена Венета.  В інструкції ви знайдете детальну інформацію як розвести дощових хробаків для риболовлі, а також цінну і корисну інформацію  для вирощування черв'яків.

Від звичайного дощового черв'яка черв'як “Старатель” відрізняється більш високою життєвою активністю і здатністю швидше та повніше переробляти корм. В результаті переробки однієї тонни субстрату виходить близько 600 кг біогумусу, а приріст біомаси черв'яків становить 10 кг.

Тривалість життя Старателя приблизно 16 років, протягом яких він регулярно злягається через кожні 7 днів, починаючи з 90-го дня життя, якщо підстилка має прийнятну для нього температуру.

Старатель гермафродит (бісексуальний) і не може самозапліднюватися. Однак в результаті перехресного запліднення двох дощових черв'яків утворюється два яйця або капсули, по одній на кожну особину, які дозрівають і розкриваються через 14-21 добу, залежно від температури середовища проживання черв'яків у підстилці. У кожній капсулі або коконі міститься від 3 до15 черв'яків, і в середньому 5 молодих черв'яків народжуються від кожної особини звичайного дощового черв'яка в кліматичних умовах Південної Європи.

Кількість молодих черв'яків дуже сильно залежить від температури ззовні кокона в середовищі існування, простіше кажучи, статева активність цього черв'яка знижується в холодні місяці і досягає максимуму плодючості в помірний сезон, тоді знову знижується, особливо в спекотні місяці. Для отримання біогумусу в домашніх умовах необхідно досить серйозно підійти до покупки черв'яків і підготовки субстрату (компосту). Черви повинні бути рухливі, червоного кольору. У субстраті повинні бути молодь і кокони. Генетично стійкою вважається популяція, що містить не менше 1000 штук дорослих особин.

Перед покупкою черв'яків необхідно заздалегідь підготувати для них місце. Для цього можна використовувати місткі (від 0,5 до 1,0 м3) дерев'яні ящики висотою 30-40 см, гряди або компостні купи. Ящики можна розмістити в підсобних приміщеннях (у гаражах, сараях, підвалах, горищах та ін.), в яких температура повітря становить від 16 до 24 градусів.

Розведення хробаків в домашніх умовах не складає ніяких труднощів. Якщо у Вас залишилися запитання,  скористайтесь кнопкою "ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ".