Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua
Інструкція з розведення черв'яка
В умовах саду, дачі, особистого підсобного господарства

Черв'яки Старатель сім'я

 Ви коли-небудь уявляли, що побутові відходи і відходи тварин можна перетворити на доходи?

На присадибній ділянці, на кухонному столі, в пташнику, корівнику, кролячих клітках кожен день ми змушені їх – відходів – позбуватися. Неприємний запах, щоденна праця зпозбавлення від відходів забирає багато сил, часу і грошей. Єдино відомий більшості людей спосіб  скидати все в компостні купи і чекати. А очікуваний результат буде через 1,5 - 2 роки у вигляді повноцінного компосту. Як можна прискорити процес переробки органіки з мінімумом витрат і отриманням прибутку?

Вам потрібні технологічні дощові черв'яки Старатель для розведенняІ купити їх допоможе БіоПлюс м.Старокостянтинів!

За допомогою черв'яків СТАРАТЕЛЬ виробляється БІОГУМУС  високоефективне органічне добриво. За теплу пору року 150 грам хробаків (750 штук) напрацюють близько 1 тонни біогумусу. Сім'я з 1500 штук, заселена на 2-х квадратних метрах компосту, забезпечить Вашу присадибну ділянку 2-ма тонами першокласного добрива.

Чудовою особливістю хробака Старатель є те, що він повністю відповідає вимогам наших кліматичних умов:

Один черв'як Старатель в рік виробляє потомство в 1000 особин і 100 кг біогумусу. З 1 тонни компосту отримують в середньому 600 кг біогумусу і 10 15 кг черв'яків. Але найважливіша відмінність – дощові старанні черв'яки, купити яких завжди можна за допомогою нашого сайту, порівняно легко переключаються з одного типу корму на інший; вони адаптовані донайрізноманітнішого харчового субстрату – гною (коров'ячого, кінського і т.д.), кухонних відходів, осаду стічних вод, торішнього листя, паперу і т.п.

Відправляємо маточне поголів'я хробака“Старатель” або генетично стійку сім'ю для заселення, яка налічує гарантовано! не менше 1500 штук особин. Маточне поголів'я старанних черв'яків складається з:

Черв'як Старатель є прямим конкурентом червоного каліфорнійського хробака, обганяючи його по невибагливості і стійкості до низьких температур. Якщо Вас цікавить підвищення якості та кількості врожаю, то Ви можете купити черв'яків Старатель і отримувати екологічно чисте натуральне добриво, що виробляється з їх допомогою, –біогумус.

Як купити хробаків Старатель в Україні


      Увага! АКЦІЯ  оптовим покупцям  від компанії "БіоПлюс"!                            При купівлі більше 2 сімей знижка до 30% + безкоштовна                                                              відеоконсультація
   Встигніть зробити вигідну покупку для Вашого господарства !!
 

Спеціальна пропозиція:ЧЕРВЯКИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ!! Для магазинів співробітництво на постійній основі.ТЕЛЕФОНУЙТЕ!                                            Доставка КОКОНІВ хробаків за кордон - НЕДОРОГО! 

Відправляємо черв'яків для біогумусу по Україні в будь-який регіон транспортною компанією “Нова пошта” упакованих вкартонному ящику (вага  5 кг.), після оплати на картку ПриватБанку. Можливий самовивіз. Транспортування переносять добре. При відправці маточного поголів'я хробака Старатель – запас корму на 2 тижні. Оптобумовляється окремо по телефону. Куплена восени сім'я, перезимувавши в підвалі, до весни збільшиться більш ніж у 10 разів !!!