Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua
Інструкція з розведення черв'яка
В умовах саду, дачі, особистого підсобного господарства

Де купити біогумус

Біогумус (вермікомпост) складна органічна сполука, отримана в результаті переробки органічних речовин хробаками. Ці речовини також називаються субстратом. Він є їжею для черв'яків. Біогумус виділяється з їх харчового тракту. Субстрат може бути різним: практично будь-який гній, залишки силосу, солома, пташиний послід, різні відходи харчової промисловості.

 

Виготовлення біогумусу в Україні

Біотехнологічний процес отримання вермікомпосту ґрунтується на регулюванні складу і властивостей субстрату, його температури, вологості, рівня кислотності (Ph), а також інших фізико-хімічних тонкощів. Швидкість отримання біогумусу для продажу безпосередньо залежить від кількості каліфорнійських черв'яків (або інших, наприклад, черв'яків “Старатель” або черв'як  для риболовлі Дендробена Венета).

Багато досліджень показали, що наявність біогумусу впливає на біологічні та хімічні властивості ґрунту, а як наслідок має позитивну дію на його агрохімічні характеристики. У біогумусі знаходяться багато макро- і мікроелементів, які засвоюються рослинами в короткий термін, також у ньому знаходиться багато вітамінів і антибіотиків, від 15 до 20 різних амінокислот (залежно від виду субстрату). Біогумус, купити який ви можете на нашому сайті, може використовуватися для будь-яких сільськогосподарських культур. Але особливо важливий він, коли потрібне тривале харчування, збалансоване за хімічним складом. За допомогою цього виду добрива легко отримується екологічно чиста агропродукція. А також можна вкрай неродючий або мертвий ґрунту перетворити в абсолютно якісне середовище для вирощування будь-яких рослин, овочів, фруктів, яким потрібна відповідна культура з потрібними фізико-хімічними властивостями, оскільки біогумус містить велику кількість біологічно активних речовин і специфічну мікрофлору.

Біогумус затримує до 60-70% вологи. В 15 разів ефективніше, ніж органічні добрива. Містить ауксин стимулятор росту плодів, пагонів рослин, володіють високою фізіологічною активністю, також гетероауксин (β-індолілуксусная кислота) – впливає на ростові процеси, фульвокислоти – специфічні органічні кислоти грунтового гумусу, що відрізняються високим вмістом вуглеводів.

Купити біогумус оптом для удобрення

Біогумус сприяє швидкому росту і розвитку рослин, оздоровлює ґрунт, чим підвищує їх стійкість до різних захворювань. Продукція, вирощена на цьому добриві, придатна для більш тривалого зберігання. Також у біогумусу велика вологоємність, гидрофобність (інтенсивність молекулярної взаємодії води з речовиною). Основною цінністю вермікомпосту є вміст гумінових кислот, який негативно впливає на розвиток шкідливих мікроорганізмів. У сухій речовині від 5 до 18% гумінових кислот. У 1 грамі органічного біогумусу міститься до 2 млрд. колоній бактерій, у порівнянні з гноєм великої рогатої худоби (200-300 млн.). Кислотність Ph біогумусу знаходиться в межах від 6.7-7.3, яка є нейтральною (Ph-7), що гальмує розвиток хвороб. Важкі метали та радіонукліди акумулюються в продуктах рослинного і тваринного походження. Біогумус зв'язує в ґрунті ці небезпечні елементи і не дає рослинам накопичувати нітрати.

Підвищити якість і кількість врожаю неможливо без здобрювання ґрунту під посадку. Біогумус – натуральне і екологічно чисте добриво, одержане в результаті біологічних процесів, одним з яких є переробка органічних відходів хробаками. У біогумусі міститься безліч поживних речовин, ферментів, мікроелементів, корисних мікроорганізмів і фітогормонів. Такий унікальний “букет” благодатно впливає на властивості ґрунту, покращуючи його фізико-хімічні та біологічні характеристики, що, природно, позначається на підвищенні врожайності та поліпшенні якості вирощуваної продукції. Причому варто відзначити, що збагачення ґрунту (особливо бідного) біогумусом призводить до стрімкого росту рослин, тобто Вам не доведеться довго чекати результату дії цього добрива. Крім того, підвищується приживлюваність розсади і стійкість рослин до різних захворювань, скорочуються терміни проростання насіння, а також спостерігається різке зниження вмісту нітратів в овочах.

Ціна біогумусу - 9грн. / л  Гурт (більше 1 тони) знижка до 40%.

Основні переваги біогумусу

Продаж біогумусу в Україні - БіоПлюс!