Заказать консультацию

Тел.: +380 (98) 111-83-87
Тел.: +380 (95) 853-63-64
Контактна особа:
Решетнік Юрій Вікторович
Адреса: Україна 31104
Старокостянтинів
Email: bioplyus.com.ua@gmail.com 

ru ua
Інструкція з розведення черв'яка
В умовах саду, дачі, особистого підсобного господарства

Черв'яки для біогумусу – продаж оптом

Ті, хто не з чуток знайомий з сільським господарством, знає як кількість врожаю залежить від якості землі для посадки. Намагатися виростити овочі в ослабленому ґрунті – значить просто безповоротно закопати посадковий матеріал. Для того, щоб ці неприємності обійшли нас стороною, починаємо здобрювати землю біогумусом, а щоб його нам не довелося купувати –виробляємо його самі, а точніше за допомогою черв'яків. Купівля черв'яків для біогумусу - вже давно не новинка, але поки тільки деякі встигли на власному досвіді переконається в ефективності подібного методу добрива.

  

Черв'яки для біогумусу пропонує купити компанія БіоПлюс в Україні

Біогумус – цінне добриво, використання якого підвищить не тільки кількість, але і якість одержуваного врожаю. При цьому – жодної хімії. Навпаки, в овочах, вирощених на ґрунтах, збагачених гумусом, спостерігається зниження вмісту нітратів, так що ваша родина буде споживати виключно екологічно чисту їжу. Але продовжимо розмову про хробаків. Людина повинна поставити цьому трудівникові пам'ятник, адже він, не перестаючи, працює над збільшенням родючості ґрунту. Звичайний дощовий черв'як з цією функцією справлявся повільно і тому були виведені більш працездатні гібриди: червоний каліфорнійський черв'як і черв'як Старатель. Відмінності від родоначальника говорять тільки на їх користь: тривалий термін життя, стійкість до захворювань, висока продуктивність при розмноженні. При цьому черв'як Старатель більш адаптований до наших кліматичних реалій і може без проблем пережити зимовий період. Утримання черв'яків не представляє ніяких труднощів. Вони прекрасно живуть як в тераріумі, так і на ділянці, харчуючись різноманітними органічними відходами і не намагаються розбігтися, а точніше – розповзтися від місця дислокації своєї сім'ї. Загалом ідеальне домашня тварина. А ще наявність настільки корисного підопічного оцінять любителі риболовлі. На цих черв'яків клює будь-яка риба. Залишається тільки їх накопати в городі (або просто дістати з ємності для розведення), нанизати на гачок, закинути у воду і ... ловися рибка велика й маленька.Маємо також для розведення та рибалки хробака Денробена Венета.


                                    Увага! АКЦІЯ оптовим покупцям                                                                                     від компанії "БіоПлюс"!                                                 При покупці більше 2 сімей знижки до 30% + безкоштовна відеоконсультація
Встигніть зробити вигідну покупку для Вашого господарства!
 

Спеціальна пропозиція:  ЧЕРВЯКИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ І Для магазинів співробітництво на постійній основі.ТЕЛЕФОНУЙТЕ !                                            Доставка КОКОНІВ хробаків за кордон - НЕДОРОГО !

Купити черв'яків для риболовлі !

Якщо Ви ще досі не обзавелися таким корисним набутком у господарстві і перед кожною риболовлею роздумуєте, де купити хробаки для риболовлі оптом то в нашому інтернет-магазині Ви можете купити хробаків цілодобово і в будь-якій кількості. На наш ресурс Ви могли потрапити за запитом куплю черв'яків оптом, наша справа Вам допомогти! Розведення черв'яків – це можливість отримувати хороші врожаї, використовуючи біогумус, а також – це можливість почати свій сімейний бізнес з продажу того ж біогумусу і надлишку черв'яків, які розмножуються швидкими темпами. А після можна і на риболовлю сходити, маючи з собою ідеальну наживку.

 

Купити черв'яків для біогумусу, а також коконів черв'яків Ви можете цілодобово!